TelefonPogadania.pl kreski

Zostań wolontariuszem

Już 17.06 rozpoczynamy rekrutację na wolontariat do Telefonu Pogadania Wolontariat nie jest tylko dla „młodych” – zapraszamy osoby w każdym wieku do miejsca, w którym pomagamy osobom samotnym poprzez zwyczajną, ludzką rozmowę.

Jeśli jesteś osobą:
empatyczną
otwartą
radosną/pozytywną,
a do tego po prostu chcesz pomagać, lubisz ludzi i masz do zaoferowania ok. 4 godziny w tygodniu, to zespół Telefonu Pogadania jest właśnie dla Ciebie
A może właśnie opisaliśmy kogoś, kogo znasz? 👀

Przekaż informację o naszym wolontariacie swojej mamie, starszej siostrze, dziadkowi lub wujkowi – może właśnie ktoś z nich zainteresuje się naszą inicjatywą i zostanie wolontariuszem/wolontariuszką Telefonu Pogadania.

Na zgłoszenia czekamy do 23.06, do godziny 24:00

Jak możesz pomóc

item.photo.alt

Dołącz do naszej grupy specjalistów. Szukamy osób, których kompetencje zawodowe mogą pomóc nam w rekrutacji i szkoleniu wolontariuszy do rozmów z seniorami i wszystkimi, którzy do nas zadzwonią.

item.photo.alt

Zostań wolontariuszem Telefonu Pogadania i rozmawiaj z tymi, którzy potrzebują wsparcia i życzliwej rozmowy.

item.photo.alt

Zaangażuj się w inne działania Telefonu Pogadania. Potrzebujemy wsparcia w promocji naszej inicjatywy, koordynatorów naszych projektów i sympatyków, którzy codziennie będą nas zagrzewać do pracy.

Skontaktuj się z nami!

  Dane osobowe kandydata/kandydatki*

  Telefon kontaktowy*

  E-mail*

  Powtórz adres e-mail*

  Z jakiego powodu zainteresował Cię Wolontariat w Telefonie Pogadania?*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Przeciwdziałania Samotności Wśród Ludzi Dorosłych Telefon Pogadania niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).*