TelefonPogadania.pl kreski

Dziękujemy za zainteresowanie wolontariatem w Telefonie Pogadania. Obecnie poszukujemy osób z wykształceniem psychologicznym do roli Opiekuna dyżuru.

Jeśli planujesz przeznaczyć czas na podniesienie swoich kompetencji – serdecznie zapraszamy.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu na Facebooku
dostępnego pod adresem
https://www.facebook.com/telefonpogadaniapl/

Jak możesz pomóc

item.photo.alt

Dołącz do naszej grupy specjalistów. Szukamy osób, których kompetencje zawodowe mogą pomóc nam w rekrutacji i szkoleniu wolontariuszy do rozmów z seniorami i wszystkimi, którzy do nas zadzwonią.

item.photo.alt

Zostań wolontariuszem Telefonu Pogadania i rozmawiaj z tymi, którzy potrzebują wsparcia i życzliwej rozmowy.

item.photo.alt

Zaangażuj się w inne działania Telefonu Pogadania. Potrzebujemy wsparcia w promocji naszej inicjatywy, koordynatorów naszych projektów i sympatyków, którzy codziennie będą nas zagrzewać do pracy.

Skontaktuj się z nami!

  Dane osobowe kandydata/kandydatki*

  Telefon kontaktowy*

  E-mail*

  Powtórz adres e-mail*

  Z jakiego powodu zainteresował Cię Wolontariat w Telefonie Pogadania?*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Przeciwdziałania Samotności Wśród Ludzi Dorosłych Telefon Pogadania niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).*